fbpx

Fotolustro

 

Jeśli zastanawiasz się czym zaskoczyć Twoich gości, mamy na to sposób!

W naszej ofercie znajdziesz niesamowite, interaktywne fotolustro, które sprawi że nikt na Twojej imprezie nie będzie się nudził - to atrakcja rodem z Hollywood! Nasze fotolustro na wynajem posiada narrację głosową oraz możliwość podpisania zdjęcia - wystarczy tylko po jego wykonaniu dotknąć tafli lustra i gotowe! Nie ważne ile osób chce zrobić zdjęcie, wszyscy się zmieszczą! W przeciwieństwie do zwykłej fotobudki gdzie maksymalnie wejdą cztery osoby, nasze fotolustro pomieści aż 10 uśmiechniętych twarzy!

Tafla naszego fotolustra to w całości dotykowy ekran, który z pewnością ułatwi Ci jego obsługę

- to bardzo proste i intuicyjne! Na ekranie dotykowym znajduje się hartowane szkło, a całość oprawiona jest ramą co sprawia, że jest ono odpowiednio zabezpieczone. Dodatkowo zawsze zapewnimy Ci pomoc naszych asystentów, tak abyś nie musiał martwić się o jego obsługę i wyciągnął z naszego lustra jak najwięcej zabawy! Tylko z fotolustrem masz możliwość sfotografowania całych postaci. Od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na tradycyjne zdjęcie „do ramion” czy może całej sylwetki?

Nasze fotolustro ma również wgrany cały zestaw animacji, która przeniesie Cię do świata baśni czy wprost na czerwony dywan i umieści w blasku fleszy! Rezerwując nasze fotolustro masz również do dyspozycji wybrane przez Ciebie wcześniej tło. Kropki, kwiatki czy błyskotki- co tylko zapragniesz! Zamiast standardowego tła, możliwe jest też skorzystanie z technologii green screen, która przeniesie Cię w każdy zakątek świata - na słoneczną plaże, wystrzałową imprezę czy do zabytkowego miasta, gdzie tylko zechcesz!

Posiadamy również szeroką gamę akcesoriów, które sprawią, że Twoi goście jak i Ty sam będziecie mieli jeszcze więcej zabawy i radości. Peruki, kapelusze, okulary, napisy- to wszystko na wyciągnięcie ręki, gwarantujemy niezapomniane wrażenie!

Jak wypada fotobudka w porównaniu do fotolustra?

Do tego pierwsze z pewnością jesteśmy bardziej przyzwyczajeni, gdyż o wiele częściej je spotykamy. Fotolustro natomiast to zupełna nowość na rynku polskim! Dzięki oprogramowaniu, które jest bardziej rozbudowane niż te w przypadku fotobudki, możemy pozwolić sobie na wiele więcej!

Przeważnie do naszego lustra prowadzi ścieżka w postaci czerwonego dywanu, wokół którego ustawione są słupki- tak aby goście mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy! Na pewno jest to ciekawe rozwiązanie, które przykuje uwagę ciekawskich. Nie jest to oczywiście reguła, nasze fotolustro równie dobrze sprawi się stojąc na zewnątrz czy w jakiejkolwiek innej aranżacji - zostawiamy to do twojej dyspozycji.

Oferujemy wynajem naszego fotolustra na terenie Rzeszowa oraz Podkarpacia z dowozem do klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

A co w nim takiego wyjątkowego?

Chcesz zdjęcie z kolegą i koleżanką? I jeszcze z 10 innymi znajomymi? NARAZ? Z naszym fotolustrem bez problemu zmieścicie się w kadrze

Tylko z fotolustrem masz możliwość sfotografowania CAŁYCH postaci. To Ty decydujesz, czy wybierzesz tradycyjne zdjęcia „do ramion”, czy zdjęcia całej sylwetki

Lubisz dotykać? Świetnie się składa – tafla fotolustra to w całości ekran dotykowy

Zostaw po sobie pamiątkę – po wykonaniu serii zdjęć możesz podpisać wydruk po prostu dotykając taflę lustra

Pomożemy Ci zaprzyjaźnić się z naszym fotolustrem – do Twojej dyspozycji zawsze będzie asystent lub dwóch

Czerwony dywan, błysk fleszy, Twoje wspaniałe odbicie w lustrze, animacje głosowe…. z fotolustrem poczujesz się jak prawdziwa gwiazda

Tło

Rezerwując fotobudkę możecie wybrać jedno z naszych teł
- polecamy tradycyjne tło rozstawiane na stelażu,
ale jeśli bardzo chcesz mamy w swojej ofercie również green screen.

Gadżety

Peruki, kapelusze, okulary, wąsy, napisy….cokolwiek sobie wymarzysz. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów, które sprawią, że każde zdjęcie będzie wyjątkowe.

Cennik

Pakiet
MINI

Czas: 2h

Cena 1100 zł

Pakiet
STANDARD

Czas: 3h

Cena 1250 zł

Pakiet
VIP

.

Ustal szczegóły

Pakiety zawierają:

 • Złożenie i rozłożenie fotolustra oraz opiekę asystenta przez cały czas trwania zabawy
 • Personalizację szablonów wydruków
 • Dowolną konfigurację układu zdjęć
 • Nielimitowaną ilość zdjęć
 • Pendriva lub płytę ze zdjęciami
 • Galerię internetową
 • Gadżety
 • Dojazd do 30 km od Rzeszowa

Dodatkowo:

 • Album do wklejania zdjęć: od 60 zł
 • Każda dodatkowa godzina pracy fotolustra: 200 zł
 • Personalizacja lustra: od 200 zł
 • Dojazd powyżej 30 km od Rzeszowa – 50gr/km

Fotobudka Rzeszów, podkarpacie