fbpx

Fotobudka

Fotobudka to świetny sposób na urozmaicenie imprezy!

Jeśli chcesz zachować wspomnienia na dłużej i sprawić swoim gościom radość to wręcz idealne rozwiązanie! Dzięki naszej fotobudce Twoi goście będą mogli powrócić do lat beztroskiego dzieciństwa, gdzie przebieranki i śmiech był na porządku dziennym! Rzeszów oraz całe Podkarpacie to główny rejon, w którego obrębie działamy. 

Wiesz, że pierwsze fotobudki były już znane w latach 60 XX wieku, ale tak naprawdę dopiero po roku 2000 ludzie zaczęli je wykorzystywać w celach rozrywkowych, a kilka lat później rozpoczął się prawdziwy na nie boom! 

Jakość zdjęć wychodzących z naszej fotobudki jest bardzo wysoka, gdyż dbamy o zadowolenie naszych klientów. W zaledwie kilka sekund od ich zrobienia możecie cieszyć się świeżo wydrukowanymi zdjęciami. Oprócz nielimitowanych zdjęć zapewnimy Ci zestaw gadżetów, które sprawią że będą one wyjątkowe.

Rogi wikinga, warkoczyki pocahontas, okulary z dużym nochalem czy olbrzymie ośmiornice, my to mamy! Oprócz analogowych zdjęć udostępnimy Ci również te w formie cyfrowej, na płytce lub pendrivie, tak abyś z łatwością mógł dzielić się nimi ze znajomymi. W ramach naszych usług oferujemy Ci również personalizację szablonu wydruku, a także dowolną konfigurację zdjęć i opiekę asystenta. 

Nasza fotobudka to słupek przed którym stoi tło wybrane przez Ciebie spośród wielu dostępnych

Jej otwarta forma sprzyja spontanicznej zabawie, ale na Twoje życzenie możemy zapewnić Ci wersje zabudowaną. To świetne rozwiązanie na wesele- nie tylko zapewnia ona gościom świetną zabawę, ale również wyjątkowe pamiątki w postaci oryginalnych i ciekawych zdjęć.

Działa ona na zasadzie mobilnego studia fotograficznego- można ją ustawić w dowolnym miejscu tak aby nasi goście mogli z niej korzystać do woli. Wystarczy usiąść lub stanąć przed obiektywem aparatu fotobudki, nacisnąć przycisk „start”, a aparat automatycznie wykona serię zdjęć, które w ciągu kilkunastu sekund zostaną wydrukowane.

Nasze fotobudki posiadają również odpowiednie oświetlenie, które sprawia, że wykonane zdjęcia wyglądają na bardzo profesjonalne! 

Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań fotobudka to strzał w dziesiątkę.

Prosta w obsłudze, a zarazem efektowna wykona zdjęcia, które będą świetną pamiątką z mile spędzonego czasu! 

Oferujemy Ci wynajem fotobudki w obrębie miasta Rzeszów oraz Podkarpacia.

fotobudka rzeszów

Fotobudka podkarpacie

Tło

Rezerwując fotobudkę możecie wybrać jedno z naszych teł
- polecamy tradycyjne tło rozstawiane na stelażu,
ale jeśli bardzo chcesz mamy w swojej ofercie również green screen.

Gadżety

Peruki, kapelusze, okulary, wąsy, napisy….cokolwiek sobie wymarzysz. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów, które sprawią, że każde zdjęcie będzie wyjątkowe.

Cennik

Pakiet
MINI

Czas: 2h

Cena 699 zł

Pakiet
STANDARD

Czas: 3h

Cena 850 zł

Pakiet
VIP

.

Ustal szczegóły

Pakiety zawierają:

 • Personalizację szablonów wydruków
 • Dowolną konfigurację układu zdjęć
 • Nielimitowaną ilość zdjęć
 • Pendriva lub płytę ze zdjęciami
 • Galerię internetową
 • Gadżety
 • Dojazd do 30 km od Rzeszowa
 • Złożenie i rozłożenie fotobudki oraz opiekę asystenta przez cały czas trwania zabawy

Dodatkowo:

 • Album do wklejania zdjęć: od 60 zł
 • Każda dodatkowa godzina pracy fotolustra: 160 zł
 • Personalizacja fotolustra: od 200 zł
 • Dojazd powyżej 30 km od Rzeszowa – 50gr/km

Fotobudka Rzeszów, podkarpacie